
Zenei kedvencek 60 percben – a Liszt Ferenc Kamarazenekarral – 4/4
A KORTÁRS
Három földrész legnépszerűbb művei.
Kezdő zenerajongóknak és haladóknak egyaránt ajánlott!
Egyórás, szünet nélküli koncert.
A KORTÁRS
Három földrész legnépszerűbb művei.
Kezdő zenerajongóknak és haladóknak egyaránt ajánlott!
Egyórás, szünet nélküli koncert.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 10. April 2025 19:00
Ahogy a sportban, a zenében is megvannak a teljesítménynövelés, illetve a lazítás eszközei. A Liszt Ferenc Kamarazenekar gátlások nélkül emeli ki műsorában a kortárs jelzőt, hiszen hasonló programjával már többször ért el hatalmas közönségsikert. A meditatív, lazább művek és a pörgős, eksztatikus részek megfelelő adagolásával a nemzetközi hírű együttes nagyszerűen egyensúlyoz a hatásmechanizmusok között. A koncert alatt a hallgatók, mint egy jó edzésnél, jóleső megújulást, feltöltődést élhetnek át.
Liszt Ferenc Kamarazenekar
Művészeti vezető: Várdai István
Koncertmester: Tfirst Péter
Műsor:
Miho Hazama: Chimera – vonósokra
Erkin: Vonósnégyes
Christopher Cerrone: High Windows (Magas ablakok)
Pavel Fischer: 3. vonósnégyes “Mad Piper”
A teremben a helyfoglalás érkezési sorrendben történik.
Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.
Kökény Attila és Rakonczai Viktor nagyszabású koncerttel készül az MVM DOME-ban megrendezésre kerülő Kökény Attila 50. születésnapi eseményre.
Johann Sebastian Bach – Felix Mendelssohn-Bartholdy MÁTÉ-PASSIÓ Oratórium két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.