Útibeszámolók: Bhután, ahol a "boldogság" a mérce
Bhután, ahol a „boldogság” a mérce
Előadó: Peremartoni Krisztina színművész
Bhután, ahol a „boldogság” a mérce
Előadó: Peremartoni Krisztina színművész
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 16. csütörtök, 18:00
„Szerencsésnek érzem magam, hogy novemberben meglátogathattam ezt az utolsó mentsvárát a reménynek ebben a feje tetejére fordult világunkban. Ezt az élményt szeretném megosztani a közönséggel. Szó lesz többek között arról, hogy milyen mennyei csilingelést hallasz mindenhol, miért nem sírnak annyit a bhutáni gyerekek, milyen az élet a kolostorokban, milyen állatoktól kell tartanod, ha sétálsz a hegyekben, vagy mi a jelentése a boldogságindexnek.”
Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.
Mélyen emberi figurák és megannyi komikus „olaszos” élethelyzet Goldoni e méltán sokat játszott darabjában.
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!