Program


Szerelmes Dallamok

Szerelmes Dallamok

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. február 14. kedd, 19:00

"Köszöntsd a szerelmed ma is, mint minden nap! Természetesen kellemes zenékkel, egy romantikus koncerten a Liszt Központ Munkácsy-termében. A hangulatos fényekről és a remek szórakozásról mi gondoskodunk Simon Andrea, Szupper Fanni, Domoszlai Sándor és Savanyu Gergely művészek Szerelmes Dallamok műsorával, Neked csak annyi a dolgod, hogy hátradőlj és kikapcsolódj szíved választottjával."

Ajánlatunk


1965. június 13-án nyerte meg Kovács Kati a KI MIT TUD? -ot. Ezt a jubileumot ünneplendő 60 évvel később ugyanazon a napon rendezzük meg Kati első önálló „arénás” koncertjét, amelyen elhangzik ennek a rendkívül gazdag és sikeres életműnek a színe-java.

„Túl sötét.” „Micsoda posvány!” „Csupa ronda emberről ír!” „Ez a darab előadhatatlan, már a dialógusai miatt is.” „Disznók vagytok ti mind, mondják a darabban, s ez találó ezekre az alakokra, de legfőképpen magára a szerzőre.” „Én bizony nem szeretném, ha ez a Húber a sógorom lenne!” „Hát írjon végre kellemesebb emberekről, az Istenért, hiszen ezek maga a förtelem...” „Én csak és kizárólag az író kedvéért olvastam végig.” „Én már azt se bántam volna, ha belelőnek a súgóba, oly mindegy az már ebben a pokolban...” „Szörnyű munka!” „Sivár, sivár.”

Háy János keserű komédiája garantáltan nevettet és elgondolkodtat!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!