
Nyáry Krisztián - Így szerettek ők
ÍGY SZERETTEK ŐK – irodalmi stand up
Nyáry Krisztián író, irodalomtörténész előadása
more
ÍGY SZERETTEK ŐK – irodalmi stand up
Nyáry Krisztián író, irodalomtörténész előadása
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, March 26 2025 6:00PM
Nyáry Krisztián 2012 elején kezdte publikálni a facebook-on magyar írók és művészek szerelemi életéről szóló képes etűdjeit, amivel nagy népszerűségre tett szert.
Bejegyzésekből mára több, mint tizenötezer olvasót vonzó kulturális ismeretterjesztő sorozat lett.
A szerző célja, hogy a tankönyvi életrajzok papírmasé figurái helyett a valós, izgalmas, de kevesek által ismert párkapcsolati történetek felidézésével szerethető, hús-vér embereket mutasson be és ezzel kedvet csináljon a művek olvasásához.
Az előadás 18 éven aluliaknak nem ajánlott!
A Slava’s Snowshow egy varázslatos utazás, amelyet minden korosztálynak látnia kell. Egy előadás, amely visszarepít a gyermekkorba, megérinti a lelket, és mosolyt csal mindenki arcára.
“Loved to the gallows” could be an alternative title of Umberto Giordano’s opera, which serves up a grand historical tableau, a love that even defies death, and, last but not least, three brilliant leading roles.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.