Program


Mimó és Csipek: A nagy diófa – a Liszt Ferenc Kamarazenekar és a Bábozd Zöldre Egyesület előadása
2

Mimó és Csipek: A nagy diófa – a Liszt Ferenc Kamarazenekar és a Bábozd Zöldre Egyesület előadása

A történet középpontjában egy nagy diófa áll, a körülötte, rajta és a felette élőkkel.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, May 10 2025 5:00PM

Mimó, Csipek, Ficak és a Liszt Ferenc Kamarazenekar második zenés kalandja az élet körforgásának ritmusáról, szépségéről, gondokkal teli szakaszairól és a helyreálló nyugalomról mesél. Milyen csodákat rejt egy nagy diófa? Miért olyan fontos a láthatatlan levegő? Mi a szerepe a fáknak az élet körforgásában? Megtalálja-e a kezdőhangot Csipek? Mit készít olyan nagy lelkesedéssel Mimó? Miről dalolnak nekünk a madarak?

Ajánlott korosztály: 4 éven felülieknek

Our offer


Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.

A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.