
Mi, magyarok a századelőn - Sal Endre
A századelő különös, olykor misztikus világába kalauzol minket Sal Endre író, újságíró a Mi, magyarok a századelőn című könyve alapján tartott, vetítéssel egybekötött, 120 perces előadásán.
A századelő különös, olykor misztikus világába kalauzol minket Sal Endre író, újságíró a Mi, magyarok a századelőn című könyve alapján tartott, vetítéssel egybekötött, 120 perces előadásán.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. november 5. péntek, 17:00
Mi, magyarok a századelőn – Sal Endre író előadása, dedikálással
Hallhatunk:
olasz vívómesterről, aki egy kitalált, túlvilági, kedves angyal segítségével kopasztott meg egy neves ügyvédet;
Párbajról, amely miatt 26 évvel később lett öngyilkos a vesztes fél;
arról, ki is volt a sokat emlegetett Csekonics báró.
Helyszín: Vízvári terem
A Várkert Bazárban újra találkozhattok Rumini lebilincselő történetével, egy egészen különleges koncertszínházi előadás bemutatóján, ahol a Firkin Zenekar legalább akkora szerepet kap, mint a szereplők. A színházi előadástól eltérően ezúttal egyedülálló módon élőzenével élvezhetitek a produkciót, amelyből kiderül milyen titkokat rejt a Tükör-sziget.
A Ternovszky Béla által rendezett Macskafogó igazi kultuszfilm, minden idők egyik legsikeresebb magyar rajzfilmje, Szikora Róbert keze alatt – musical formájában éledt újjá.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!