
MAZSOLA és TÁDÉ zenés bábjáték
MAZSOLA ÉS TÁDÉ zenés bábjáték
az Ametist Bábszínház előadása
több
MAZSOLA ÉS TÁDÉ zenés bábjáték
az Ametist Bábszínház előadása
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 6. vasárnap, 16:00
Írta: Bálint Ágnes
Bábszínpadra írta és rendezte: Szívós Károly
Bábokat tervezte: Bródy Vera
Zenéjét szerezte: Pivarnyik László
Szereplők: Mazsola, Manócska, Tádé, Egérke, Fülöpke, Varjú bácsi, kismadarak
Melyik gyerek ne örülne és búsulna együtt a szeleburdi kismalaccal egy olyan mese nyomán, ahol saját életére ismerhet, örömeit, bánatait láthatja megelevenedni? És melyik felnőtt ne hallgatná szívesen Manócska okos, szeretetteljes szavait, amellyel minden problémát megold, és amellyel akár utat is mutathat a gyereknevelés útvesztőiben?
Bálint Ágnes meséjén több nemzedék nőtt fel, akik ma már szülők, sőt nagyszülők, de jól emlékeznek atv-ből megismert tökházikó lakóira. Ha Te is közéjük tartozol, akkor itt az alkalom, hogy gyermekedet, unokádat is megismertesd a kedves kis figurákkal.
Ajánlott életkor 2-7 éves korig
Igazi színházi különlegesség: Jókai Mór Szegény gazdagok című regénye elevenedik meg a színpadon musicalként, Kocsák Tibor zenéjével. Mély érzelmek, az éj leplébe burkolódzó bűnök, hitszegés és hűség – Jókai születésének 200 évfodulója tiszteletére a róla elnevezett színházban. A hajdan tehetős Lapussa család megtűrt tagját, Henriette-et vasakaratú nagyapja a gazdag Hátszegi báróhoz kényszeríti. A lány szíve foglalt: Vámhidy Szilárddal titokban már eljegyezték egymást, a báró azonban magával viszi feleségét a messzi Erdélybe, ahol a rejtélyes Fatia Negra rabolja ki az éjszakai utazókat… Biztosan az-e a legboldogabb, akinek a legnagyobb hatalma van, de alig vannak igazi érzelmei?
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!