Jövőre Veled ugyanitt!
Bernard Slade: Jövőre Veled ugyanitt
A Pesti Művész Színház vígjátéka
Læs mere
Bernard Slade: Jövőre Veled ugyanitt
A Pesti Művész Színház vígjátéka
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 20. November 2025 19:00
Bernard Slade 1975-ben írta Jövőre veled ugyanitt című vígjátékát, amelyet Tony-díjra jelöltek, majd a filmadaptációjáért az Oscar-jelölést is begyűjtötte. A darab több mint 1400 előadást ért meg a Broadwayn, a világ több országában is bemutatták.
A történet szereplői Doris és George, akik ugyan mással élnek házasságban, mégis minden évben egy februári hétvégét egymással töltenek, az évek során pedig a kaland mély emberi kapcsolattá válik.
Szereposztás:
George: Egyházi Géza
Doris:Fogarassy Bernadett
Írta:
Bernard Slade
E visszatérő koncerten - amelyet csudálatos zenei anyám, a most száz esztendeje született Kistétényi Melinda emlékének szentelek - felcsendülnek majd az emberiség egyetemes zenetörténetének alappillérei: azok a muzsikák, amelyek nélkül lehet ugyan élni, de nem érdemes.
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.