program


Hőhullám - zenés vígjáték

Hőhullám - zenés vígjáték

Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól, és kiélvezzék nyári szabadságukat.

 Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 05. Oktober 2024 19:00

Mindannyian az ötvenes éveikben járnak, így a forró andalúz vidéken nemcsak a meleggel, hanem saját hőhullámaikkal is meg kell küzdeniük.

FRIDA - Elvált, egyedülálló nő, kényszeresen tisztaságmániás, és gyógyszerfüggő.
PAOLA - Középkorú tanárnő, monoton házasságban él, némi túlsúllyal küzd, mely nem igazán komoly, azonban önmagát kövérnek látja.
CARMEN - Vállalkozó, erősen szexuális beállítottságú, nagykanállal falja az életet...na meg a férfiakat.
ALBA - Özvegy, kedves, kissé butuska, de rendkívül barátságos nő. Lelkesen foglalkozik az ezotériával, bár nem igazán ért hozzá.

A történetből a sármos férfi sem hiányozhat... ám az ő szerepe legyen meglepetés.

A vígjáték egy izgalmas, kalandos utazáson keresztül, rengeteg humorral világít rá a középkorú nők és a változó kor kikerülhetetlen nehézségeire. Megmutatja, hogy mi nők képesek vagyunk megbirkózni ezekkel a kihívásokkal - ám minden könnyebben megy öniróniával, sok nevetéssel, különösen akkor ha számíthatunk a férfiak támogatására.

Szereplők:

Détár Enikő/Brunner Márta
Fésűs Nelly/Fekete Linda
Gyebnár Csekka/Kokas Piroska
Ladinek Judit
Szőke Zoltán/Szakács Tibor/Csík Csaba

Rendezte: Tallós Rita
Írta: J. Pabló Galiano ötlete nyomán Varga Lóránt
Dalszöveg: Csík Csaba
Koreográfia: Vári Bertalan
Jelmez: Ungár Anikó

Forgalmazó: New Season Produkciós Iroda

 

Aktuelt


Budapest, 2025. április 12. – A magyar rap színtér egyik meghatározó alakja, Pogány Induló nagyszabású koncerttel tér vissza, ezúttal a Papp László Budapest Sportarénába. Az új generáció Hőse rajongóival közösen a műfaj egyik legütősebb bulijára készül az összes közönségkedvenc slágerrel és a várva várt harmadik album dalaival, amelyek mély és aktuális mondanivalójukkal és friss zenei alapjaikkal tálalják Pogány Induló egyedülálló egyéniségét.

A különleges hangulatú musicalremek hazai története során mindössze második alkalommal, eredeti koncepcióban került színre a Szegedi Szabadtéri Játékokon, és egy csapásra meghódította a közönségszívét. Nyáron Manderley újra kitárja kapuit a borzongásra, izgalmakra, romantikára és sodró dallamokra vágyók előtt!

Csak a szeretet: az egyetlen és ősi, időn és téren átívelő, mindannyiunkat összekötő energiáról beszél Magyarország első számú újcirkusz-társulata, a Recirquel produkciója.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.