
Föld napi túra a Fülöpházi homokbuckák között
A túra során a résztvevők megtudhatják, hogyan alakultak ki a Garmadák és Homokbuckák. Geológiai ismeretek tükrében részletesebben megvizsgáljuk a homokbuckák szerkezetét is.
A túra során a résztvevők megtudhatják, hogyan alakultak ki a Garmadák és Homokbuckák. Geológiai ismeretek tükrében részletesebben megvizsgáljuk a homokbuckák szerkezetét is.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. április 22. szombat, 9:00
Föld napi túra a Fülöpházi homokbuckák között
Információ, jelentkezés: Jelentkezni kizárólag online jegy vásárlása esetén lehet, a jegyet kérjük a túravezetőnek a helyszínen bemutatni (max.30 fő)
Találkozó: 9:00 óra, Fülöpházi-buckavidék (a pontos találkozási helyszín a jegyen lesz látható)
Túraleírás: A túra során a résztvevők megtudhatják, hogyan alakultak ki a Garmadák és Homokbuckák. Geológiai ismeretek tükrében részletesebben megvizsgáljuk a homokbuckák szerkezetét is.
Táv: 5 km
Időtartam: 3-4 óra
Túravezető: Nagyné Grecs Anita
A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!