Figurás Bérlet - Eleki román táncok
A Figurás bérlet idei évadában a magyarországi nemzetiségek hagyományaival is ismerkedünk. A farsangi előadás a Békés megyében élő eleki románokról szól.
A Figurás bérlet idei évadában a magyarországi nemzetiségek hagyományaival is ismerkedünk. A farsangi előadás a Békés megyében élő eleki románokról szól.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, February 27 2020 2:30PM
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.