
Dolhai Attila Ünnepi koncertje - Hallelujah!
Különleges, ünnepi élménnyel várjuk Önöket december 12-én 19 órától a debreceni Református Nagytemplomban.
Angyali hang és egy élő legenda a Jézus-várás csendjében.
Különleges, ünnepi élménnyel várjuk Önöket december 12-én 19 órától a debreceni Református Nagytemplomban.
Angyali hang és egy élő legenda a Jézus-várás csendjében.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. december 12. hétfő, 19:00
HALLELUJA
Dolhai Attila Ünnepi koncertje
Dolhai Attila, Jászai Mari-díjas Érdemes Művész egész estés adventi koncertje már az ünnep hangulatát idézi a legszebb karácsonyi dallamokkal. A népszerű előadóművész estje egyedülálló meglepetést tartogat, hiszen első alkalommal lesz Dolhai Attila művészvendége lánya, Dolhai Luca. A Budapesti Operettszínház művésze és a zenei pályán őt követő lánya, a Zeneakadémia magánénekes hallgatója a tavalyi, budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Világkongresszus alkalmából énekelt együtt először a pápai szentmise előtt. Az ifjú énekesnő örökölte édesapja tehetségét: első, önálló dala, az Úgy képzeltem nem csupán a hazai internetezők tetszését nyerte el, hanem angol nyelvű méltatásokat is kapott a világ távoli pontjairól.
Apa és lánya ezúttal egy különleges koncerttel teszi szebbé egymás és mindazok ünnepét, akik nyitottak az örömre, a szeretetre, az eljövetel reményére.
Zenés válóok két részben – magyar slágerekkel a ’60-as évektől napjainkig
A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!