program


Apostol musical

Apostol musical

Az Apostol együttes dalain nem fog az idő, így hát a darab története a mában játszódik, miszerint két fiatal tomboló szerelemre gyullad, egy sok éves kapcsolat újraéled, és olyan üzleti vállalkozás sikere vagy csődje a tét, ahol kísért a múlt - de kérdés, hogy győz-e a jelen?

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Onsdag, 25. September 2024 19:00

A Pesti Broadway Alapítvány bemutatja
Németh Zoltán – Szenes Iván –Vajda Anikó

APOSTOL-MUSICAL
avagy
Nem tudok élni nélküled

Örülhet az APOSTOL EGYÜTTES ma is nagy létszámú rajongótábora, mert a Dunaföldvári Művelődési Központban felcsendülnek a legismertebb slágerek, egy ízig-vérig mai musical keretében!
A „Lévi Story!” elsöprő sikere után a Pesti Broadway Alapítvány újabb produkcióját ezúttal Somogyi Szilárd Nádasdy díjas rendező állítja színpadra, remek szereposztásban.

Ne felejts el soha szeretni, Élvezd az életet, Kislány vigyázz, Ne bántsd a Tangót, Okosabban kéne élni, Eladó kiadó most a szívem és persze a Nem tudok élni nélküled…
Az Apostol együttes dalain nem fog az idő, így hát a darab története a mában játszódik, miszerint két fiatal tomboló szerelemre gyullad, egy sok éves kapcsolat újraéled, és olyan üzleti vállalkozás sikere vagy csődje a tét, ahol kísért a múlt - de kérdés, hogy győz-e a jelen?

Félreértéseken, vicces helyzeteken, sok- sok nevetésen át száguld a történet két országban, két fővárosban, Londonban és Budapesten.
A hol drámai hangvételű, hol szórakoztató dallamok jól kiegészítik egymást, miközben a csodálatos slágercsokor egyszerre csábít fiatalt és időst, hogy átélhesse a „ma” romantikáját és a „tegnap” nosztalgiáját!

Szereposztás:
Misi, 50 körüli üzletember........................................... Szabó P Szilveszter
Judit, 50 körüli írónő................................................... Siménfalvy Ágota
Karellné, 55 körüli takarítónő...................................... Frankó Tünde
Bence, Judit huszonkét éves fia................................. Murvai Márton
Lili, Misi húszéves lánya............................................. Becz Bernadett
Alex, Misi 25 éves fia, Lili bátyja................................. Gábor Márkó
Ági, szállodamenedzser, Tibor felesége..................... Kardffy Aisha
Tibor, szállodaigazgató, Ági férje................................ Szaszák Zsolt
Kitti, fiatal portáslány................................................... Pacskó Dorka
Patrik, fiatal pincér fiú és titkár.................................... Vígh Gergő

Alkotók
Zenei vezető : Németh Zoltán
Díszlet és jelmez: Rákay Tamás
Koreográfus: Király Béla
Rendező: Somogyi Szilárd

Aktuelt


"Mindig valami bajba kerülnek, mindig történik velük valami hihetetlen, kiszámíthatatlan, és mindig elrontják valahogy.”- vélekedik Mona, Alex és Simon párosáról két évvel a Legénybúcsú történései után. Főhőseinknek ezúttal ki sem kell lépniük rendelőjük falai közül, hogy valós és vélt ismerősök, kollégák és rokonok látogatásai tegyék még izgalmasabbá az Alex esküvőjét megelőző pillanatokat.

A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 40 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2025-ben is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne Visegrád!

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.