A hőségben hidegvérrel - A Sas-hegy hüllői
A szubmediterrán jellegű Sas-hegyen párját ritkító gazdagságban vannak jelen a hüllők csoportjának
képviselői.
több
A szubmediterrán jellegű Sas-hegyen párját ritkító gazdagságban vannak jelen a hüllők csoportjának
képviselői.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 15. vasárnap, 10:30
Közülük 6 védett és 2 fokozottan védett faj mondhatja otthonának Budapest édenkertjét. Túránk során egy kis szerencsével több fajt is megfigyelhetnek természetes környezetükben.
HELYSZÍN:
Sas-hegy Budapest
TÚRA HOSSZA, IDŐTARTAMA:
850 m, 2 óra
TALÁLKOZÓ:
10.30 1112 Budapest, Tájék u. 26.
KAPCSOLATTARTÓ:
Vatai Anna
E-MAIL:
vataia@dinpi.hu
TELEFON:
+36 30 408-4370
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
Az előadás arról szól, milyen hazugságban élni, hazugságban leélni egy életet, és milyen, ha ezt a hatalmi elit különféle rétegeinek való megfelelés kényszeríti ránk. (Kovács Bálint)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!