A bagoly és a cicababa
Bill Manhoff:
A BAGOLY ÉS A CICABABA
komédia
esőhelyszín: Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterme (Pátriárka u. 7.)
több
Bill Manhoff:
A BAGOLY ÉS A CICABABA
komédia
esőhelyszín: Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterme (Pátriárka u. 7.)
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. augusztus 15. péntek, 20:30
Mi történik, ha a szomszéd az éjszaka közepén úgy dönt, inkább nálunk aludna? Esetünkben egyértelmű: falrengető komédia. A középpontjában két teljesen eltérő személyiség, egy magának való és kifinomult éjszakai bagoly, vagyis feltörekvő író, és egy cunami-szerű cicababa, aki nem szívesen nevezi nevén a foglalkozását. Elég egy pillanat, és robban közöttük a levegő. Hátha nem csak attól, hogy képtelenek elviselni egymást… Két külön világ próbál közös nyelvet találni a mulatságos és végtelenül szerethető történetben, két olyan színész, Peller Anna és Peller Károly előadásában, akiket nem csupán a névrokonság teremtett egymásnak a színpadon.
SZEREPOSZTÁS
Doris W.: Peller Anna
F. Sherman: Peller Károly
a Szomszéd hangja: Dézsy Szabó Gábor
Fordította: Zöldi Gergő
Jelmez: Böhm Kati
Díszlet: Peller Károly és Tuza Zoltán
Rendezőasszisztens: Szkáli Edina
RENDEZŐ Lenchés Márton
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
Aranyosi Péter önálló estjében közéleti kérdéseket boncolgatva elmeséli, hogyan is boldogul egy magafajta ötvenes a felgyorsult, közösségi oldalakkal és PIN kódokkal átszőtt digitális világunkban.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!