
ZENE AZ KELL! - Zenekaros operett- és musical gála
Zenekaros gálánkon az operett- és musicalirodalom legnagyobb slágereit fűzzük csokorba, mintegy betekintést nyújtva a két műfaj varázslatos világába.
Zenekaros gálánkon az operett- és musicalirodalom legnagyobb slágereit fűzzük csokorba, mintegy betekintést nyújtva a két műfaj varázslatos világába.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 17. szombat, 19:00
A két felvonásos est során olyan közkedvelt előadásokból hangzanak fel slágerek, mint A csárdáskirálynő, a Marica grófnő, a Rómeó és Júlia, vagy épp a Valahol Európában. Színes és szórakoztató műsorral várjuk Önöket május 17-én a zenés színház kiváló művészeinek tolmácsolásában.
Fellépő művészek:
Bordás Barbara, Kardffy Aisha, Szendy Szilvi, Vágó Bernadett, Kerényi Miklós Máté, Laki Péter és Miller Zoltán
Az est rendezője:
Kerényi Miklós Máté
Közreműködik a Sturcz Szmollbend
Nyolcadik alkalommal rendezi meg jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) a nehéz helyzetbe került, egészségi állapota következtében rászoruló, szakmabeli háttérdolgozó kollégák megsegítéséért. A nagyszabású műsornak június 19-én a Vígszínház ad otthont.
Ezúttal egy egyedülálló és elragadó együttműködés keretein belül Nikolas Magyarország egyik leginnovatívabb pop-sing formációjával, a “Swing á lá Django” együttessel lép fel a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon! (esőnap: június15.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!