Program


VIDÁM MESÉK - Nefelejcs Bábszínház
4

VIDÁM MESÉK - Nefelejcs Bábszínház

Bábelőadásunkban süni és nyuszi együtt indulnak haza, mert egyedül olyan unalmas volna.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. július 31. szombat, 10:30

Kedves Vásárlónk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a 2021.07.31-ére, 10 óra 30 perces kezdéssel a Kulipintyó Villa udvarára meghirdetett VIDÁM MESÉK - NEFELEJCS BÁBSZÍNHÁZ c. előadás új helyszínen, a balatonföldvári Bajor Gizi Közösségi Ház színháztermében kerül megrendezésre, változatlan kezdési időpontban.
Az új helyszín: Bajor Gizi Közösségi Ház és Könyvtár - 8623 Balatonföldvár, Kőröshegyi út 1.

Megértését köszönjük, szeretettel várjuk az előadásra!

----------------------------

S valóban, kalandok sorozata kezdődik, s az út végére a nyuszi, és a gyerekek is megtudják, milyen hasznos is lehet egy botocska, ha okos és jószívű aki használja.

Bábszínpadra alkalmazta Erdélyi Erika.
Zene: Szula Miklós

Ajánlatunk


Babaróka 3+ 100 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku

Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.

Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!