SzóMágia - A magyar nyelv teremtő ereje - online önálló est
Semmi nem történik csakúgy.
A véletlen is csak általam előre nem látott.
Én nem véltem...
Semmi nem történik csakúgy.
A véletlen is csak általam előre nem látott.
Én nem véltem...
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, September 15 2020 7:00PM
Semmi nem történik csakúgy.
A véletlen is csak általam előre nem látott.
Én nem véltem...
Tehát mi okkal születtünk épp ide, épp most, épp ezekbe a helyzetekbe.
Kicsiben és nagyban.
Személyes és emberiség szinten.
Jöttünk részt venni.
Részt venni egy folyamatban, ami alapjaiban formál át mindent, amit az Életről és Önmagunkról gondolunk.
Ezért vagyunk itt.
Én úgy hiszem, hogy felnőni és felelősséget vállalni.
És ha ezt tesszük, felelősséget vállalunk és vállaljuk a sorsunkat, részt vehetünk a felemelkedés folyamatában.
A nyelvünk, a gondolkodásunk, tehát a lehetőségeink adottak.
Olyan nyelv van a birtokunkban, ami senkinek ezen a bolygón.
Hát nőjünk fel hozzá!
Tanuljunk együtt alázatot, nyíltszívűséget, segítőkészséget, emberséget, együttérzést.
A költőink, íróink és dalszerzőink vezetnek majd nyelvünk segítségével.
Ady, Pilinszky, Dsida, Radnóti, József Attila, Demjén, Charlie, Presser, Wass, Márai, Zorán, Máté Péter...
Egyre közelebb egymáshoz.
Hogy Együtt dobbanjunk,
Hogy Együtt lélegezzünk,
Hogy EgyüttÉrezzünk,
Hogy Együtt Legyünk.
Mert Együtt Egyszerűbb.
Várlak Szeretettel!
Információ:
Az online előadás megtekintéséhez szükséges linket, nem a visszaigazolásban fogja megtalálni a jegyvásárlást követően,
hanem az online előadás kezdete előtt külön emailben küldöm meg Önnek.
A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A bemutató 2014 augusztusában a Szegedi Szabadtéri Játékokon, szeptemberben pedig a Madách Színházban volt.
A Rómeó és Júlia musical Tokajban! Különleges, a Fesztiválkatlan sajátosságait kihasználó, érzelmekben és látványban gazdag produkciót láthatnak 2025. augusztus 23-án.
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.