Program


Szellemidézés

Szellemidézés

Kávéházi sorozatunkban - idén új helyszínen, a majorban - kísérletet teszünk arra, hogy egy-egy este erejéig ne csak egy-egy csodálatos XX. századi színészt idézzünk meg, hanem segítségükkel a már-már letünedező, legendákkal teli színházi levegőt is.
Ezúttal Bara Margitra emlékezünk.
Vendégeink:
Karinthy Márton író, rendező, a Karinthy Színház alapító igazgatója
Szebényi Ágnes színháztörténész
A beszélgetést vezeti
Bognár Éva

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. szeptember 16. szerda, 18:00

Kávéházi sorozatunkban negyedik éve - idén új helyszínen, a majorban - teszünk kísérletet arra, hogy egy-egy este erejéig ne csak egy-egy csodálatos XX. századi színészt idézzünk meg, hanem segítségükkel a már-már letünedező, legendákkal teli színházi levegőt is.
Ezúttal Bara Margitra emlékezünk.

Vendégeink:
Karinthy Márton író, rendező, a Karinthy Színház alapító igazgatója
Szebényi Ágnes színháztörténész

A beszélgetést vezeti
Bognár Éva

 

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Andonis Foniadakis új, a Pécsi Balett társulata számára alkotott koreográfiája dinamikus és mélyen expresszív módon, a kortárs tánc és zene szemszögéből tárja fel a barokk témákat.

A száz éve született John Coltrane 1963-ban korszakos jelentőségű albumot rögzített Johnny Hartman énekessel, ez lett Coltrane egyetlen vokális munkája.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!