Program


Róma Réme

Róma Réme

zenés színmű gyerekeknek

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. február 19. szerda, 11:00

Kszel Attila: Róma réme – zenés színmű gyerekeknek

Attila hun király és Aetius római hadvezér gyerekkoruktól ismerték egymást. Harcoltak egymás oldalán, és egymás ellen is. Nem túlzás azt állítani, volt idő, amikor ők ketten döntöttek Európa jövőjéről. Attiláról mindenki hallott, de Aetiust csak kevesen ismerik, pedig nem volt akárki, egyesek az „utolsó rómainak” nevezték őt.

Ajánlatunk


A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!