PÁR-BESZÉD
Pár-beszéd
Spiró György, Grecsó Krisztián - Dés László, Barcza Horváth József és Dés András estje
Pár-beszéd
Spiró György, Grecsó Krisztián - Dés László, Barcza Horváth József és Dés András estje
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. március 26. vasárnap, 19:00
Két kiváló író és három fantasztikus zenész. Korukat tekintve két generációt képviselnek. Az ő izgalmas irodalmi-zenei párbeszédüket hallhatjuk ezen az estén. Az írók mesélnek, felolvasnak általuk fontosnak és aktuálisnak tartott írásaikból, a három remek jazzmuzsikus pedig zenével folytatja a felolvasásokat. A próza közben, a megfelelő dramaturgiai pontokon megszólal a zene, hangsúlyozva, aláhúzva vagy akár ellenpontozva az egyes szövegrészeket. Így az estnek kialakul egy íve, dramaturgiája, zene-dramaturgiája. Dés László már több alkalommal dolgozott együtt mind Spiró Györggyel, mind Grecsó Kisztiánnal, de így együtt öten most lépnek először színpadra. Különleges este várható!
Beethoven és Vivaldi egy szép nyári esten. A Max Richter izgalmas átdolgozásában felcsendülő Vivaldi-sláger tételei Beethoven legidillibb szimfóniájába ékelődve ígérnek új tapasztalatot a jól ismert műről.
Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.
Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin francia dokumentumfilm, 95 perc, 2026 francia nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!