
Mulatság - Zabawa
Mulatság
-tragikomédia és majdnem premier egy részben-
a Flowchestra Company és az RS9 Színház előadása
több
Mulatság
-tragikomédia és majdnem premier egy részben-
a Flowchestra Company és az RS9 Színház előadása
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: június 6. kedd, 19:30
Az élet (születés), a nász (szerelem) és a halál (temetés) szertartása egy felvonásban
Az abszurd az új valóság. Az elmúlt időszakban bebizonyosodott, hogy a világ sokkal törékenyebb, mint gondoltuk. Azok a drámák, amelyek valaha abszurdnak számítottak majdhogynem realistává váltak mostanra. Mrozek művei már nem ugyanazt jelentik, mint pár évvel ezelőtt. A Mulatság c. dráma szereplői egy idegen, posztapokaliptikus világban próbálják megérteni, hogy mi történt a világgal, hová tűnt mindenki, s miért nincs mulatság. Szembesülnek, szembesülünk a sérülékenységgel és a kollektív magánnyal. Ebben az évtizedekkel ezelőtt megírt abszurd drámában 3 legény kitaszítottságát és magányát tudtuk tetten érni, a mi koncepciónkban pedig 3 leány keresi a Mulatságot mint a vágyott beteljesülést.
Szereplők:
B - Tarr Judit
S - Gábri Nikolett
N - Szorcsik Kriszta
Rendező munkatársa: Nagy Bianka
Technikus: Vadász István
Rendező: Sardar Tagirovsky
Az előadás hossza: kb. 75 perc
Fotó: Ilovszky Béla
Plakát: Kertész Ványi Alexandra
A visszatérő közönség jól tudja, hogy a kihagyhatatlan és egyben megunhatatlan dalok mellett mindig megszólalnak ritkábban játszott szerzemények, zenei csemegék, valamint helyet kapnak a műsorban a válogatott muzsikusokból álló zenekar különleges produkciói is.
Marius Petipa / Alekszandr Gorszkij / Kaszjan Golejzovszkij / Michael Messerer / Ludwig Minkus DON QUIJOTE Balett három felvonásban
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!