
Magyar Tavak Fesztiválja - Tisza-tó 2024 / TO'pera Gálakoncert - péntek
GÁLAKONCERT A TISZA-TÓ FÉLSZIGETÉN
Kapunyitás: 19:00 óra
GÁLAKONCERT A TISZA-TÓ FÉLSZIGETÉN
Kapunyitás: 19:00 óra
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. július 26. péntek, 20:00
Az ének értelme
Gálakoncert Miklósa Erika és a KvintEsszencia Mesteriskola részvételével
Miklósa Erika 2024-ben indult mesterképző énekiskolája a Kvintesszencia hallgatói mutatkoznak be az idei Magyar Tavak Fesztivál gálakoncertjein. A Kossuth-díjjal és Magyar Szent István Renddel kitüntetett világhírű operaénekesnő közreműködésével tíz kiváló énekművész mutatja meg tehetségét, s egyúttal bepillantást nyerhetünk az oktatási metódus, az énekképzés, az előadói mesterség elsajátításának kulisszáiba. Az exkluzív, kivételes nyáresti koncert-talkshow repertoárja a mesteriskola sokszínűségét tükrözi: a klasszikus szerzők mellett a jazz és a könnyűműfajok, a musical és az operett, de még a magyar nóták műremekei is felhangzanak, ezzel is bizonyítva, hogy a zene olyan érzelmeket és gondolatokat ébreszt, amelyek mindannyiunké…Miként a Kvintesszencia jelmondata is hirdeti, összhangzat van!
Közreműködik: ifj. Sárközi Lajos és Zenekara
Az előadás rendezője: Novák Péter
Műsorvezető: Csete Bea
A Magyar Tavak Fesztiválja néven, több helyszínen még több érdeklődőt fog elkápráztatni a nyár nagy eseménye. A 2024-es évben immáron három helyszínen jelentkezik a fesztiválsorozat, mégpedig a Velencei-tónál, a Tisza-tónál illetve a Balatonon. A kultúra, az egészséges életmód és az aktív pihenés a természet csodálatával egészül ki, hiszen ez a fesztivál bemutatja hazánk legszebb régióinak növény- és madárvilágát, sőt, a környék népi kultúráját is. Mivel a komolyzenei előadások a megszokottól teljesen eltérő, természetes környezetben zajlanak, a hangulat és a művészi élmény ebben a formában sehol máshol nem található meg az országban.
Helyszín: Tiszafüred Morotva Kerékpáros Pihenőhely
Ludovico Einaudi 2025-ben visszatér Magyarországra! Ne hagyja ki ezt az egyedülálló zenei élményt 2025. május 26-án, az MVM Dome-ban! Ludovico Einaudi különleges koncertje egy estére a zene, az érzelmek és a művészetek világába kalauzolja Önt. Vásárolja meg jegyét most, és legyen részese a csodának!
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!