
Legújabb testamentum (2015) / Európai Hidak: Budapest–Brüsszel
„Isten létezik és Brüsszelben él.” Ezzel a határozott kijelentéssel kezdődik Jaco Van Dormael belga filmrendező filmje. több
„Isten létezik és Brüsszelben él.” Ezzel a határozott kijelentéssel kezdődik Jaco Van Dormael belga filmrendező filmje. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 21. szombat, 19:00
Mielőtt bárki is elgondolkodna e kijelentés teológiai jelentőségén, hozzá kell tennünk, hogy ezt egy tízéves kislány - Isten kisebbik gyermeke - mondja, mielőtt elindulna, hogy tanítványokat/apostolokat keressen. (Bátyjához hasonlóan.) A kislány, Ea meghekkeli apja számítógépét és kimegy a világba, az emberek közé. A Legújabb testamentum keserédes és pukkasztó/borongós humorú történet, amely fontos kérdést tesz fel: vajon elég-e a mindentudás és a mindenhatóság ahhoz, hogy a világunk élhető legyen?
Eredeti nyelven, magyar felirattal.
A vetítést megelőző és az azt követő beszélgetés magyar nyelven zajlik.
rendező: Jaco Van Dormael
házigazda: Réz András
Rendező: Müpa
A História Kertben a Kossuth-díjas gitárlegenda, Tátrai Tibor és barátai lépnek fel. Tátrai a godfater. zenekarral, valamint olyan kiváló vendégművészekkel muzsikál, mint Deák Bill Gyula, Frenreisz Károly, Ferenczy György és Jamie Winchester.
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
A Rómeó és Júlia musical Tokajban! Különleges, a Fesztiválkatlan sajátosságait kihasználó, érzelmekben és látványban gazdag produkciót láthatnak 2025. augusztus 23-án.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!