Program


LA VOCE VITA

LA VOCE VITA

Szekeres Adrien és László Boldizsár szimfonikus dal-estje

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. május 10. péntek, 19:00

Szekeres Adrien és László Boldizsár 2024-ben egy vadonat új koncertanyaggal áll a nagyközönség elé La Voce Vita címmel, amelyhez zenekarunk kínálja a szimfonikus keretet. Mindkét énekes egyaránt jártas a könnyű- és a komolyzenében, így műsoruk mindkét műfaj kedvelői számára felejthetetlen estét kínál. Az Erkel Színházban egy estén megszólalnak a múlt század legnagyobb duettjei Puccinitől Bocellin át Freddie Mercury-ig.

A dalok eredeti hangszerelésben, a két énekes előadásában, Hollerung Gábor Liszt Ferenc-díjas  és Prima Primissima Közönségdíjas karmester zenei irányításával, Magyarországon egyedülálló hangzásban szólalnak meg.

Ajánlatunk


BMW-Délutánok Magyar áriaest Eredeti nyelven, magyar, angol, eredeti nyelvű felirattal.

musical Az előadást angol felirattal játsszuk.

A Puskás musical a leghíresebb magyar ember és az Aranycsapat történetét dolgozza fel, és állít méltó emléket neki. A darab szerzői Szente Vajk, Galambos Attila és Juhász Levente már többször bizonyították tehetségüket. Sikeres színdarabjuk valós eseményeken nyugszik, és hűen mutatja be a kort, amelyben játszódik. Az előadás hossza szünettel: 180 perc

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!