Jövőre veled ugyanitt
A Pesti Művész színház vígjátéka
A Pesti Művész színház vígjátéka
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 15. November 2024 19:00
Bernard Slade 1975-ben írta Jövőre veled ugyanitt című vígjátékát, amelyet Tony-díjra jelöltek, majd a filmadaptációjáért az Oscar-jelölést is begyűjtötte. A darab több mint 1400 előadást ért meg a Broadwayn, a világ több országában is bemutatták. A történet szereplői Doris és George, akik ugyan mással élnek házasságban, mégis minden évben egy februári hétvégét egymással töltenek, az évek során pedig a kaland mély emberi kapcsolattá válik.
Szereposztás:
George..................... Egyházi Géza
Doris......................... Fogarassy Bernadett
Írta: Bernard Slade
RENDEZŐ: Márton András Jászai Mari-díjas művész
Több mint 150 éve hódítja meg a közönséget mindenhol a világon ez a francia féltékenységi bohózat, amit a Nemzetibe időről időre visszatérő Silviu Purcărete állít színpadra. Az abszurd és groteszk látásmódjáról is ismert világhírű román rendező elképzelései szerint készülő előadás egyszerre ígérkezik önfeledt vígjátéknak és színházi ínyencségnek.
Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata
Mága Zoltán - Debreceni Újévi Koncert - A hagyomány új fejezetet nyit 2026-ban kiemelkedő kulturális esemény érkezik el: Mága Zoltán Újévi Koncertjének hagyománya, amely Budapesten immár 18 alkalommal vált Magyarország és Európa egyik legjelentősebb kulturális eseményévé, most első ízben Debrecenbe érkezik, hogy új, országos hagyományt teremtsen.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.