Program


Fényes Szabolcs - Klemen Terézia: Oda vagyok magáért...

Fényes Szabolcs - Klemen Terézia: Oda vagyok magáért...

Ajka-ZENÉS SZÍNHÁZI előadás és koncert két felvonásban! FÉNYES SZABOLCS, a zseniális zeneszerző, a nagy bohém és felesége, a csodás szubrett CSIKÓS RÓZSI élete, vidám és néha szívszorító történetben elmesélve.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

A mosoly, a nevetés, önmagában is csodás gyógyító erővel, energiával bír. A legfontosabb szempont az alkotóknál, előadóknál a minőség. Tartalmas, mégis szórakoztató a darab. Könnyeket és mosolyt egyaránt előcsalogat a nézőkből. És! Az előadás 2. felvonásában pedig egymást követik a gyönyörű slágerek, immár egy fergeteges koncert formájában. Tehát kettő az egyben.

Várunk mindenkit szeretettel!

Előadók:
NAGY IBOLYA
Déryné díjas színésznő, operett primadonna, a Dankó Rádió alapító szerkesztő-műsorvezetője,
és CSENGERI ATTILA eMeRTon-díjas színész, énekes, a Madách Színház művésze (Az Operaház Fantomja, címszerep).

Ajánlatunk


Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

A történet szerint egy kisfiú, Maugli, Sir Kán, a tigris támadása következtében elszakad a családjától és egy farkasfalka neveli fel. Mentorai és oltalmazói, Balu, a medve és Bagira, a feketepárduc.

Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!