
Eszeveszett Primadonnák, avagy nyakig a slamasztikában
Két állástalan Shakespeare-színész agyában megfogan egy ördögi gondolat...
Két állástalan Shakespeare-színész agyában megfogan egy ördögi gondolat...
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. július 11. kedd, 20:00
Ken Ludwig: ESZEVESZETT PRIMADONNÁK
AVAGY NYAKIG A SLAMASZTIKÁBAN
Esőnap: 2023 július 13. 20:00
„Haldokló asszony keresi szeretteit. Irdatlan vagyon forog kockán..." – olvassa a hirdetést Leo és Jack, a két állástalan Shakespeare-színész. Agyukban máris megfogan egy ördögi gondolat... Mikor azonban kiderül, hogy a keresett rokonok tulajdonképpen nők, rögtön megtervezik, hogy nőnek adják ki magukat, végtére is színészek, a tét pedig nem csekély.
Szereplők:
MEG................................ Fogarassy Bernadett
LEO................................. Egyházi Géza
JACK............................... Csengeri Attila
AUDREY.......................... Fritz Éva
DUNCAN......................... Várfi Sándor
FLORENCE..................... Borbáth Ottília
DOKI................................ Bodrogi Attila
BUTCH............................ Czető Roland
Rendező: Márton András
Írta: Ken Ludwig
Egy kísérletnek gondolom a Janovics-előadást, mivel ott kezdődik majd, ahol a Barbárok befejeződött. Akár egy sorozat második része, egy láncszem vagy inkább egy kereszteződés. Ahogy a Barbárok, úgy a Janovics sem életrajzi előadás, igyekszik minél távolabb kerülni a színház kereteitől, de a Barbároktól eltérően most az volt a célunk, hogy a főszereplő életének legjelentősebb időszakát meséljük el, Janovics féle „új formában". Ifj. Vidnyánszky Attila – az előadás rendezője
A humorral átszőtt zenés mesejáték manapság különösen aktuális, hiszen hány és hány „szingli királylány” várja a mesebeli herceget..
A humorban bővelkedő vígjátékunk különlegessége, hogy Nagy Sándor közel negyven karaktert kelt életre.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!