EDDA Művek
Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.
Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. március 7. szombat, 20:00
EDDA Művek
Előzenekar: 19:00 Pataky Művek
Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.
A több mint ötven éve a zenei pályán lévő zenekar 2026-os Aréna koncertje egy igazi rock-ünnep lesz, ahol természetesen elhangzanak az elmaradhatatlan slágerek, de meglepetésekkel is készülnek. Az alapító-frontember Pataky Attila jövőre ünnepli 75. születésnapját, így a 2026. március 7-i koncert egy fergeteges előszületésnapi koncert is lesz: „Mi vagyunk a rock, mi vagyunk az élet!”
A zenekar hitvallása pedig nem változik: „Gyere velünk, irány a végtelen!”
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!