Program


Digitális fotóworkshop

Digitális fotóworkshop

Előadásunkon nem csak az elméleti alapokat ismertetjük, hanem a közönség minden tagja készíthet is magának egy saját lyukkamerát!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. július 14. szerda, 18:00

Lencsevégről - digitális fotóworkshop
Analóg fotósworkshop

Hogyan építsünk saját lyukkamerát?

A digitális fotózás megértéséhez elengedhetetlen az analóg fotózás rejtelmeinek a megismerése, amelyen keresztül megismerhető a fény útja és dinamikája és ezáltal a fotó születésének a logikája. Előadásunkon nem csak az elméleti alapokat ismertetjük, hanem a közönség minden tagja készíthet is magának egy saját lyukkamerát!

Előadók:
Koszi Levente
Ruppert Tamás

Az egyesület biztosítja a lyukkamera építéshez szükséges eszközöket, a film hívását minden kedves látogató magának tudja majd intézni, egy ilyet építenénk:
http://www.matchboxpinhole.com/

PANNON FÉNYKÉPÉSZKÖR EGYESÜLET

Ajánlatunk


Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.

A Budapesti Operettszínház új bemutatója egyesíti az operett műfajának legnemesebb hagyományait és a Nagymező utcai teátrum lenyűgöző, 21. századi színpadi látványvilágát. Kálmán Imre világsikerű darabjának premierje a 2025-ös év egyik legjobban várt eseménye.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!