
Cseh Péter és Ávéd János - Further Plains
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, November 13 2024 8:00PM
Featuring:
János Ávéd - tenor and soprano saxophone
Marcell Gyányi - double bass
Tamás Hidász - drums
Péter Cseh – guitar, composition, arrangement
Csenge Dósa - violin
Tichiti Naim - violin
Gabriella Bali - cello
Table reservations are automatically added during ticket purchase.
Please note that if you purchase an odd number of seats, you might have to share the table with others, especially if the concert is sold out.
For the best dining experience please arrive around 7pm.
We hold reservations until 8pm.
For more information, please call +36 1 216 7894
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
A harmincéves brit orgonaművész, Anna Lapwood új generációs világsztár, 741 ezer követővel az Instagramon. A Royal Albert Hall rezidense, akit természetes zeneisége segít át a műfajok határain. „Sokkal több mint tehetséges orgonista, kóruskarnagy és a közösségi média szenzációja: egy sztár, akinek küldetése van” – írta róla a The Sunday Times.
Az 1500-as évek Rómájában játszódó színdarab Néri Szent Fülöp életét dolgozza fel, aki nem szabályok szerint éli meg a hitét, hanem puszta jósággal, és ezt tanítja a koldus gyerekeknek is. Ez azonban felingerli a sátánt, aki hatalmát látja veszélyben.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.