Program


Bor, Mámor, Józsefváros - Noé Bex és Török Ádám közös estje

Bor, Mámor, Józsefváros - Noé Bex és Török Ádám közös estje

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, September 27 2025 6:00PM

Noé Franciaországból érkezett. Ádám a Józsefvárosból.

Nem feltétlenül értenek egyet a borokról. Nem feltétlenül értenek egyet a libamájról. Nem feltétlenül értenek egyet bármiről. Az egyetlen közös bennük, hogy mindketten rövidlátók. Emiatt állnak közel egymáshoz, nem szimpátiából.

Határokon átívelő előadásukban olyan kardinális kérdésekre keresik a választ, mint:

Könnyebb-e a flörtölés külföldiként?

És ha igen, akkor a kiskörúton kívül már külföldnek számít?

Lehet-e helytelenebbül leírni azt, hogy „króászán”?

Miért néznek mindenhol Reszkessetek, betörők!-et karácsonykor?

Meg lehet-e találni a szerelmet egy kerületben, aminek a nevében ott van, hogy „Józsi”? 


Az előadás hossza kb. 90 perc. Ebből magyar nyelven elhangzik: kb. 88 perc.* *(Noé  franciára vált, ha ideges. És Ádám szereti, ha Noé ideges.)


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Our offer


The globally beloved Portuguese genre of fado is already familiar to the Müpa audience, and now one of its greatest contemporary stars is visiting Budapest for the first time. Nominated for a Latin Grammy, Carminho is a true heir to her mother, Teresa Siqueira, and was celebrated as the genre’s great hope in 2005, even before she reached the age of 20.

Az idén 40 éves Kossuth díjas Hot Jazz Band az Erkel Színházban ad ünnepi koncertet.

Öt egyetemista vacsoravendégeket hív az otthonukba, hogy azokkal a társadalom nagy kérdéseit megvitassák, és akikkel nem értenek egyet, azokat megölik. Legnagyobb ellenfelük a megosztó véleményvezér és egyben sztár tévés személyiség, Norman, aki egy este meglátogatja a gyilkos társaságot… Véres komédia korunk társadalmi kérdéseiről, az egyik főszerepben egy palack mérgezett bor.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.