Program


Arckép-Élőben

Arckép-Élőben

Több száz mélyinterjú, televíziós és rádiós beszélgetés áll Kadarkai Endre háta mögött. Őt csak egy dolog érdekli: az ember.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. október 30. péntek, 19:00

Több száz mélyinterjú, televíziós és rádiós beszélgetés áll Kadarkai Endre háta mögött. Őt csak egy dolog érdekli: az ember.

Vendégek:

2020.02.28. - Stohl András,
2020.03.27. - Gálvölgyi János,
2020.04.24. - Scherer Péter

A Hatszín Teátrumban induló sorozatban havonta egy elismert, népszerű személyiséget próbál meg közelebb hozni hozzánk. Olyan témák is szóba kerülhetnek majd, amelyeket tévében, vagy rádióban nem biztos, hogy érintenénk. Bensőséges, egyedi hangulatú beszélgetések tanúi lehetünk, hiszen az estéről nem készül felvétel. Legyen részese egy arckép születésének élőben.


Ajánlatunk


A darab hat különböző hátterű nőről szól, akik látszólag semmiben sem hasonlítanak egymásra, mégis ugyanarra az önbizalom-növelő rúdtánckurzusra jelentkeznek – ám hamar kiderül, hogy nem csupán a szexi mozgás miatt jöttek.

Stég Füge Produkció

zenés mesejáték egy részben Az előadás hossza: 80 perc

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!