Program


A mumus.
4

A mumus.

MÓRICZ ZSIGMOND SZÍNHÁZ, NYÍREGYHÁZA
Írta: Rákos Péter – Bornai Tibor
Gyermek-musical két részben

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2016. május 31. kedd, 17:00

Az előadás időtartama: kb 2 óra, egy szünettel
Ajánljuk 6-12 éves korig


„Mert tudjátok: nincsenek mumusok… És ami nincs, attól félni sem kell.”

És aztán kiderül, de, igen vannak, egyesével érkeznek a gyerekszobába, hogy a birodalmukat felfaló Zsák ellen segítséget kérjenek, de félni tőlük tényleg nem kell.

A mumus a gyermekirodalom azon vonulatába tartozik, mely arra hivatott, hogy az egyébként általunk kieszelt riogatások (Elvisz a markoláb, a szenesember, a mumus!) hatására a gyermekeinkben kialakult félelmeket sok humorral, kedvességgel eloszlassa.
 
 

Ajánlatunk


A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

Brahms: Rondo alla zingarese (Szüts Apor átirata) Liszt: Magyar rapszódia no. 4. (d-moll) Csajkovszkij: Hattyúk tava – Magyar tánc Mancusi: Egy nyári nap Bartók: 1. szvit Budafoki Dohnányi Zenekar Vezényel: Guido Mancusi

zenedráma A Pintér Béla és Társulata valamint a Katona József Színház koprodukciója

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!