
A kismalac és a farkasok
Korosztály: 3+
Az előadás hossza: 45 perc
Korosztály: 3+
Az előadás hossza: 45 perc
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. március 7. péntek, 10:00
A magyar népmese nyomán írta: Schneider Jankó
Na, most aztán lehet szurkolni a kismalacnak, aki annyira bátor, hogy még a farkasokkal is szembeszáll!
Vicces, pergő, bolondos mesénkben a kismalac kiáll magáért, megleckézteti a farkasokat, és együtt ünnepelhetjük győzelmét. Mert ő győz, ezt elárulhatjuk! Kérdés, hogy hogyan? Gyertek el, nézzétek meg, és szorítsunk együtt a kismalackánknak ebben a vidám, fergeteges kétszemélyes játékban.
Alkotók:
Író: Schneider Jankó
Báb- és díszlettervező: Wunder Judit
Zeneszerző: Zádori Szilárd
Rendező: Schneider Jankó
Színészek:
Bábinszki Ágnes
Sóvári Csaba
Munkatársak:
Fény és hang: Kovács Máté
Ügyelő, rendezőasszisztens: Nánási Ágnes
Budapest, 2025. április 12. – A magyar rap színtér egyik meghatározó alakja, Pogány Induló nagyszabású koncerttel tér vissza, ezúttal a Papp László Budapest Sportarénába. Az új generáció Hőse rajongóival közösen a műfaj egyik legütősebb bulijára készül az összes közönségkedvenc slágerrel és a várva várt harmadik album dalaival, amelyek mély és aktuális mondanivalójukkal és friss zenei alapjaikkal tálalják Pogány Induló egyedülálló egyéniségét.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!